biznesnova, Sylwester Kozak

Zostań Partnerem e-biznes.pl!

Zachęcamy do promocji w najstarszym i najdłużej działającym polskim serwisie poświęconym prowadzeniu biznesu w internecie – e-biznes.pl!
 
Już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z tradycyjnych form reklamy (banner, billboard, śródtekst, intertekst) na rzecz promocji Partnerów. Nasi Czytelnicy mogą dzięki temu czytać w skupieniu ciekawe treści – bez przeszkadzających, często agresywnych form reklamowych. Ponieważ jest to możliwe tylko dzięki wsparciu Partnerów, zapraszamy zainteresowane firmy do współpracy.
 
Przygotowaliśmy specjalną, konkurencyjną ofertę, która stawia na prostotę i przejrzystość. Partnerzy otrzymują nie tylko możliwość umieszczenia swej reklamy graficznej (boks promocyjny w prawej kolumnie serwisu), ale mają również okazję do pokazania się poprzez artykuły sponsorowane – mogą na przykład przedstawić ciekawe przykłady ze swej działalności czy zaprezentować rozwiązania zwiększające efektywność działań w internecie. Ten model wydaje nam się lepszy od tradycyjnego, w którym firmy nie mają okazji do wskazania swych najmocniejszych stron.
 
Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu – z chęcią przedstawimy szczegóły naszej propozycji! Warto spróbować!

Aby pobrać szczegóły oferty zachęcamy do wypełnienia prostego formularza, a w ciągu kilku sekund wyślemy propozycję.
 
 
 
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp